Mužstvo mužů

10.5. 2014 | Autor: Daniel Mucek | Rubrika: mistráky , mužstvo mužů
Slovan 0:4 Český Těšín Sestava: Hekele, Koch, Bratovanov, Maloň, Hájek, Prachař, Sollich, Socha, Barát, Nadhajský, Skokan Střídání: 55´minuta Skokan - Kukuliač 60´minuta Hájek - Vondrák 70´minuta Mucek - Prachař Góly: 21´minuta 0:1 vlastní Bratovanov 32´minuta 0:2 Zabelka 50´minuta 0:3 Zabelka 82´minuta 0:4 ŽK: Barát,Sollich Statistiky: Střely na bránu: ... celý článek

v diskusi je 0 příspěvků

Sestava: Látal, Hájek, Maloň, Bratovanov, Mucek, Prachař, SochaP, Gříbek, Barát, Nadhajský, Sollich Střídání: 60´minuta Gříbek - Gábor 69´minuta Kukuliač - Prachař 75´minuta Mucek - Skokan Góly: 13´minuta 0:1 Nadhajský 24´minuta 0:2 Gříbek 54´minuta 1:2 Kroštěn 56´minuta 2:2 Glajc 59´minuta 2:3 Maloň 69´minuta 2:4 Barát 76´minuta 2:5 Sollich 86´minuta ... celý článek

Těrlicko 2:1 Slovan Sestava: Hekele, Koch, Bratovanov, Maloň, Hájek, Kukuliač, Sollich, Socha, Barát, Prachař, Skokan Střídání: 13´minuta Prachař - Nadhajský 57´minuta Maloň - Jakeš 63´minuta Gříbek - Kukuliač 73´minuta Gábor - Skokan Góly: 6´minuta 1:0 39´minuta 2:0 47´minuta 2:1 Nadhajský Statistika: Střely na bránu: 10:4 Střely mimo: 8:4 ... celý článek

Big Slovan 3:1 Mašinka Petrovice B Mistrovské utkání okresního přeboru. Sestava: Hekele, Špryňár, Koch, Bratovanov, Mucek, Gříbek, Sollich, SochaP, Barát, Nadhajský, Prachař Střídání: 60´minuta Gříbek - Kukuliač 78´minuta Sollich - Skokan 82´minuta Nadhajský - Jakeš 89´minuta Mucek - Socha R Góly: 16´minuta 0:1 40´minuta 1:1 Barát 54´minuta 2:1 Prachař ... celý článek

Slovan 1:2 Baník Albrechtice Sestava: Hekele, Vondrák, Koch, Bratovanov, Hájek, Prachař, Sollich, Socha, Barát, Nadhajský, Skokan Střídání: 45´minuta Vondrák - Skokan 63´minuta Prachař - Jakeš 65´minuta Skokan - Mucek Góly: 10´minuta 0:1 Bereš 42´minuta 1:1 Nadhajský 44´minuta 1:2 Wojtyna Statistiky: Střely na brána: 2:9 Střely mimo: 9:12 Rohy: 4:3 celý článek

10.5. 2014 | Autor: Daniel Mucek | Rubrika: mužstvo mužů , mistráky
Slovan 1:0 Slovan Sestava: Hekele, Vondrák, Koch, Bratovanov, Hájek, Prachař, Socha, Sollich, Barát, Nadhajský, Špryňár Střídání: 60´minuta Gříbek - Prachař 65´minuta Skokan - Nadhajský 75´Jakeš - Hájek v 12´minutě Hekele chytil pokutový kop. Statistiky: Střely na bránu: 8:9 Střely mimo: 5:8 Rohy: 3:3 celý článek

Fučík 3:3 Slovan 3:4 Sestava 1.poločas: Látal, Koch, Bratovanov, Maloň, Skokan, Vondrák, Sollich, Socha, Prachař, Nadhajský, Gábor Sestava 2.poločas: Hekele, Vondrák, Maloň, Koch, Hájek, Kukuliač, Bratovanov, Sollich, Barát, Nadhajský, Skokan(55 Jakeš) Góly: 5´minuta 0:1 Nadhajský, 13´minuta 1:1, 27´minuta 1:2 Koch z pen.,30´minuta 1:3 Nadhajský z pen., 50´minuta 2:3, ... celý článek

Slovan 3:3 Věřňovice Sestava: Látal, Vondrák, Bratovanov, Maloň, Hájek, Prachař, Sollich, Socha, Barát, Nadhajský, Špryňár Střídání: 23´minuta Prachař - Gříbek 70´minuta Špryňár - Skokan 80´minuta Nadhajský - Mucek Góly: 1´minuta 0:1 32´minuta 0:2 35´minuta 1:2 Barát (Špryňár) 48´minuta 2:2 Nadhajský (Špryňár) 75´minuta 3:2 Bratovanov (Barát) 76´minuta 3:3 vlastní ... celý článek

Sestava: Hekele, Hájek, Koch, Maloň, Skokan, Kukuliač(56´Gříbek), Sollich, Bratovanov, Barát, Nadhajský(73´Jakeš), Špryňár(80´Mucek) Góly: 3´1:0 14´2:0 30´3:0 35´ 3:1 Nadhajský(Špryňár) 40´ 3:2 Nadhajský (Barát) 46´3:3 Kukuliač (Špryňár) 57´4:3 61´ 4:4 Nadhajský(Špryňár) 62´ 4:5 Barát(Nadhasjký) 67´4:6 Špryňár Statistiky: Střely na bránu: 7:11 Střely mimo: 7:5 Rohy: 8:4 Hráč utkání Slovanu: ... celý článek

10.5. 2014 | Autor: Daniel Mucek | Rubrika: přáteláky , mužstvo mužů
Petřvald 2:4 Slovan Přátelské utkání s účastníkem okresního přeboru skupiny A. Sestava: Hekele, Kukuliač, Bratovanov, Maloň, Hájek, SochaP, Barát, Skokan, Prachař, SochaR, Mucek Góly: 24´min. Bratovanov 0:1 41´min. vlastní 0:2 70´min Kukuliač 2:3 71´Mucek 2:4 Statistiky: Počet střel na bránu: 7:4 Počet střel mimo: 8:8 Rohy: 7:2 celý článek